cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Zbychowo
17 ogłoszeń
Od najnowszych
17 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia wyróżnione
Dom z garażem Zbychowo
Zbychowo,pomorskie
850 000 zł224,83 m² 3 780,63 zł/m²
Dom z garażem, ul. Prosta
Zbychowo,pomorskie
1 250 000 zł133 m² 9 398,50 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Kaszubska
Zbychowo,pomorskie
299 000 zł1 911 m² 156,46 zł/m²
Działka budowlana
Zbychowo,pomorskie
225 000 zł1 368 m² 164,47 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Lista ogłoszeń
Dom wolnostojący Zbychowo
Zbychowo,pomorskie
950 000 zł97 m² 9 793,81 zł/m²
Działka, ul. Gajowa
Zbychowo,pomorskie
260 000 zł905 m² 287,29 zł/m²
Domek letniskowy, ul. Słonecznikowa
Zbychowo,pomorskie
560 000 zł64,20 m² 8 722,74 zł/m²
Działka rekreacyjna, ul. Różana
Zbychowo,pomorskie
650 000 zł11 514 m² 56,45 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Szczęśliwa
Zbychowo,pomorskie
225 000 zł1 368 m² 164,47 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Jeziorna
Zbychowo,pomorskie
1 850 000 zł350 m² 5 285,71 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Żwirowa
Zbychowo,pomorskie
169 000 zł2 055 m² 82,24 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Fiołkowa
Zbychowo,pomorskie
780 000 zł115 m² 6 782,61 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona Zbychowo
Zbychowo,pomorskie
240 000 zł1 113 m² 215,63 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Zbychowo
Zbychowo,pomorskie
270 000 zł1 620 m² 167 zł/m²
Działka komercyjna uzbrojona, ul. Heyki
Zbychowo,pomorskie
999 000 zł6 416 m² 155,70 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Szczęśliwa
Zbychowo,pomorskie
307 800 zł1 368 m² 225 zł/m²
Hala Zbychowo
Zbychowo,pomorskie
5 329 800 zł2 959 m² 1 801,22 zł/m²
Ogłoszenia w pobliżu
Działka budowlana Nowy Dwór Wejherowski
Nowy Dwór Wejherowski
850 000 zł10 000 m² 85 zł/m²
Pasuje w 98%
Zbychowo +3 km
Działka budowlana Nowy Dwór Wejherowski
Nowy Dwór Wejherowski
129 000 zł451 m² 286,03 zł/m²
Pasuje w 98%
Zbychowo +3 km
Działka leśna, ul. Letniskowa
Nowy Dwór Wejherowski
351 600 zł14 064 m² 25 zł/m²
Pasuje w 98%
Zbychowo +3 km
Domek letniskowy Nowy Dwór Wejherowski
Nowy Dwór Wejherowski
569 000 zł70 m² 8 129 zł/m²
Pasuje w 98%
Zbychowo +3 km
Dom wolnostojący Nowy Dwór Wejherowski
Nowy Dwór Wejherowski
569 000 zł70 m² 8 129 zł/m²
Pasuje w 98%
Zbychowo +3 km
Pasuje w 98%
Zbychowo +3 km
680 000 zł3 450 m² 197,10 zł/m²
Pasuje w 98%
Zbychowo +5 km
240 000 zł1 150 m² 208,70 zł/m²
Pasuje w 98%
Zbychowo +5 km
1 299 000 zł3 820 m² 340,05 zł/m²
Pasuje w 98%
Zbychowo +5 km
319 000 zł1 075 m² 296,74 zł/m²
Pasuje w 98%
Zbychowo +5 km
700 000 zł70,70 m² 9 900,99 zł/m²
Pasuje w 98%
Zbychowo +5 km
579 000 zł49,43 m² 11 713,53 zł/m²
Pasuje w 98%
Zbychowo +5 km
1 491 000 zł160 m² 9 318,75 zł/m²
Pasuje w 98%
Zbychowo +5 km
585 000 zł49,72 m² 11 765,89 zł/m²
Pasuje w 98%
Zbychowo +5 km
2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²
Pasuje w 98%
Zbychowo +5 km
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Domek letniskowy Zbychowo
Zbychowo,pomorskie
440 000 zł50 m² 8 800 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Zbychowo
Zbychowo,pomorskie
295 000 zł1 620 m² 182 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący
Zbychowo,pomorskie
720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Zbychowo
Zbychowo,pomorskie
1 300 000 zł133 m² 9 774,44 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Cicha
Zbychowo,pomorskie
180 000 zł905 m² 198,90 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Prosta
Zbychowo,pomorskie
999 000 zł150 m² 6 660 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Szczęśliwa
Zbychowo,pomorskie
225 000 zł1 368 m² 164,47 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Zbychowo
Włącz powiadomienia
- ...
- 1
- 2